Kariéra

Momentálně hledáme specialisty na následující pozice pro právě realizované projekty:

1) Projektant nebo konstruktér elektro.

Náplň práce:
Projekční práce rozvodných zařízení NN, VN.
Požadujeme: Vzdělání minimálně SŠ - obor elektro, vítáno VŠ, praxe stačí minimální, zkoušky z Vyhl. 50, paragraf 5 a výše, znalost programů CAD, orientace v Eplan, Ruplan je vítána, není podmínkou, znalost ANJ vítána.

2) Technolog svařování.

Hlavní pracovní povinnosti a odpovědnosti:
Stanovuje svařovací technologie a postupy svařování včetně použití svařovacího zařízení.
Stanovuje technologická data pro všechny výrobky na středisku (nové nebo po změně)
Aktivně vyhledává úspory v nákladech a realizuje je
Vytváří standardy kvality pro všechny technologie, výrobní procesy a výrobky
Zajišťuje a rozvíjí fungování metod Poka-Yoke, SMED, 5S, TPM, Ergonomie na výrobním středisku
Spolupracuje při tvorbě standardů BOZP pro všechny pracoviště na výrobním středisku
Odpovídá za koordinování technologie svařování, za kontinuální snižování nákladů, za správnost technologických data pro všechny výrobky na středisku.
Požadujeme: certifikace IWT podmínkou (mezinárodně platný certifikát pro svařovací technologie), VŠ/SŠ vzdělání ukončené maturitou, velmi dobrá znalost práce s PC (WORD,EXCEL), praxe v programování výhodou, organizační schopnosti, smysl pro odpovědnost, svědomitost.

Co je naším cílem?

Naším hlavním cílem je poskytování odborné poradenské činnosti pro průmyslové společnosti. Pracujeme nejen na specifických problémech z jedné oblasti poradenství, ale v případě potřeby klienta jsme schopni vytvořit jeden profesionálně fungující systém.

Náš klient je naším partnerem, kterému odevzdáváme naše vědomosti a zkušenosti získané prostřednictvím úspěšně zrealizovaných projektů v různých oblastech.